МИ

МАЄМО

НАЙКРУТІШУ

ІСТОРІЮ

ПРО НАС

Кафе-піцерія мережі «Велика Тарілка» стала улюбленим місцем харчування та відпочинку для багатьох львів’ян та гостей міста

За археологічними даними кам’яниця стоїть на місті вежі Бастея i
датована XV–XVI століттям. Будинок було зведено у 1913 році за проектом
архітекторів Владислава Дердацького і Вітольда Мінкевича на замовлення Адольфа Левіна,
та використовувався як прибутковий будинок. Оздобленням фасаду займався Зигмунт Курчинський.
У 1927 році в будинку було бюро продажів автомобілів та кафе “Морозиво”, куди всі львівяни
ходили на запашну каву з морозивом, або посмакувати лікером “Старий ринок”. В радянські часи тут було кафе «Старий Львів», зараз – магазин зброї «Мисливець» та ресторація «Велика тарілка», а з 2011р запрацювало ще й підвальне приміщення, де розмістився атмосферний Coasters PUB.Втім, мало хто знає, що ресторанна культура Львова має давню історію та традицію, а деякі заклади так само гостинно відчиняли свої двері кількасот років тому. 
Мережа ресторанів «Велика Тарілка»розпочала свою діяльність 10 років тому, та за цей час, міцно закріпила за собою асоціації із відмінним сервісом, різноманіттям смачних страв та запальними вечірками. Нещодавно, власники мережі вирішили оновити інтер’єр закладу на Валовій 13 та, на своє здивування, під час ремонтних робіт, виявили фрески із зображенням старого Львова.
Малюнки розповідають про Львів кілька століть тому, зображуючи кам`яницю на місці вежі Бастея – колишніх оборонних валів ХV – XVI століть.Така знахідка стала поштовхом до вивчення історії будинку на Валовій та, очевидно, визначила «долю» оновленої «Великої тарілки», адже, як з’ясувалось, на цьому місці готують їжу вже понад 100 років!

Тому заклад набув Львівського стилю:

було відреставровано стару картину,з’явилися львівські ліхтарі, оновлене меню львівського формату та додалися нові розписи – картини на стінах закладу.

2 VIP-зали – до 10 осіб – для ділових зустрічей.

Хочете приємно провести час, розважитись у колі друзів, обговорити свої плани, або просто поспілкуватись з друзями та колегами – завітайте у «Велику Тарілку» – ми обіцяємо Вам якісний та комфортний відпочинок, приправлений смачними стравами та запашною кавою!

Наші партнери: papajerry.com.ua

Є час для відпочинку, зустрічі з друзями, відриву від буденності, побачення з коханими. Час запашного та холодного пива, ароматного
м’яса на грилі та футбольного азарту: коли ми, за кілька годин безтурботності, дозволяємо собі бути щасливими.
Без зайвих запитань, з тими, хто вміє цінувати смак, гучну атмосферу та радість від спілкування.
Тому ми, у Coasters PUB, досягаємо майстерності у справі, яку любимо, аби подарувати вам цих кілька годин “безхмарного” релаксу.
Колекція костерів під пиво понад 3000 одиниць! 12 видів розливного пива – для найвибагливішого гурмана!
Соковиті стейки з грилю.
Все, що потрібно від Вас – завітати на Валову 13 у оновлений паб від Big Plate / Велика Тарілка – Coasters PUB.
Караоке 32000 пісень , 20000кліпів! Професійний звук

Працюємо для Вас – Цілодобово.